Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC2220-680
Pieprasīt citātu
Latviešu
4818682SC2220-680 attēlsBel
SC2220-680
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC2220-680
  • Apraksts
    FIXED IND 68UH 680MA 938 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" L x 0.209" W (6.00mm x 5.30mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SC2220
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1MHz
  • Induktivitāte
    68µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.197" (5.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    68µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 938 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    938 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    680mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    640mA
SC224DR2G
SC224DR2G
Apraksts: IC OPAMP 14SOIC
Ražotāji: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SC2220-R42
SC2220-R42
Apraksts: FIXED IND 420NH 5.4A 18.2 MOHM
Ražotāji: Bel
SC2220-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 260MA 6.16 OHM
Ražotāji: Bel
SC224DTBR2G
SC224DTBR2G
Apraksts: IC OPAMP 14TSSOP
Apraksts: FIXED IND 47UH 760MA 630 MOHM
SC224NG
SC224NG
Apraksts: IC OP AMP GP QUAD 14DIP
SC2220-R10
SC2220-R10
Apraksts: FIXED IND 100NH 7.8A 9.8 MOHM
Apraksts: FIXED IND 2.2MH 100MA 30.1 OHM
SC2220-3R3
SC2220-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 3.1A 50.4 MOHM
SC23-11GWA
SC23-11GWA
Apraksts: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 2.3"
Ražotāji: Kingbright
Apraksts: FIXED IND 4.7MH 70MA 61.04 OHM
Apraksts: FIXED IND 680UH 190MA 11.34 OHM
SC2220-R24
SC2220-R24
Apraksts: FIXED IND 240NH 6.6A 14 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 220UH 300MA 3.36 OHM
Apraksts: FIXED IND 33UH 960MA 448 MOHM
SC2220-2R2
SC2220-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 3.5A 40.6 MOHM
SC23-11EWA
SC23-11EWA
Apraksts: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 2.3"
Ražotāji: Kingbright
Apraksts: FIXED IND 470UH 230MA 7.56 OHM
SC2220-4R7
SC2220-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 2.8A 63 MOHM SMD
SC2220-6R8
SC2220-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 2.38A 104 MOHM