Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC1812-680
Pieprasīt citātu
Latviešu
3818703SC1812-680 attēlsBel
SC1812-680
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    SC1812-680
  • Apraksts
    FIXED IND 68UH 380MA 2.21 OHM
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Sērija
    SC1812
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    1MHz
  • Induktivitāte
    68µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.110" (2.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    68µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 2.21 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    2.21 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    380mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    220mA
SC1812-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 450MA 1.43 OHM
Ražotāji: Bel
SC1812-2R2
SC1812-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 1.55A 143 MOHM
Ražotāji: Bel
Apraksts: FIXED IND 220UH 240MA 5.2 OHM
SC1813FH-2R2
SC1813FH-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 3.8A 35 MOHM SMD
SC1812-6R8
SC1812-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 1.23A 260 MOHM
SC1812-3R3
SC1812-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 1.42A 169 MOHM
SC1813FH-1R6
SC1813FH-1R6
Apraksts: FIXED IND 1.6UH 4.2A 25 MOHM SMD
SC1812KKX7RWBB102
SC1812KKX7RWBB102
Apraksts: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1812
Ražotāji: Yageo
Apraksts: FIXED IND 330UH 190MA 8.84 OHM
SC1813FH-101
SC1813FH-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 540MA 1.11 OHM
SC1812-4R7
SC1812-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 1.32A 195 MOHM
SC1813FH-100
SC1813FH-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 1.8A 110 MOHM SMD
SC1812-1R5
SC1812-1R5
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 1.64A 117 MOHM
Apraksts: FIXED IND 470UH 130MA 15 OHM SMD
SC1813FH-220
SC1813FH-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 1.2A 250 MOHM SMD
SC1812JKNPOWBN220
SC1812JKNPOWBN220
Apraksts: CAP CER 22PF 250VAC NPO 1812
Ražotāji: Yageo
SC1813FH-1R2
SC1813FH-1R2
Apraksts: FIXED IND 1.2UH 4.5A 17 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 33UH 500MA 1.3 OHM SMD
SC1813FH-150
SC1813FH-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 1.4A 170 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 22UH 700MA 780 MOHM