Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC1608F-330
Pieprasīt citātu
Latviešu
3681972SC1608F-330 attēlsBel
SC1608F-330
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    SC1608F-330
  • Apraksts
    FIXED IND 33UH 720MA 510 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
  • Sērija
    SC1608F
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    33µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.115" (2.92mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    33µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 510 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    510 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    720mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    580mA
SC1608F-101
SC1608F-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 400MA 1.56 OHM
Ražotāji: Bel
SC162-M45
SC162-M45
Apraksts: FAN FILTER MEDIA 162MM 45PPI 5 P
Ražotāji: Mechatronics
SC1608F-270
SC1608F-270
Apraksts: FIXED IND 27UH 800MA 440 MOHM
Ražotāji: Bel
SC1608F-680
SC1608F-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 480MA 1.1 OHM SMD
SC1608F-1R0
SC1608F-1R0
Apraksts: FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
SC162-P15/45
SC162-P15/45
Apraksts: FAN FILTER ASSEMBLY 162MM 45PPI
Ražotāji: Mechatronics
SC1608F-4R7
SC1608F-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 1.8A 90 MOHM SMD
SC1608F-3R3
SC1608F-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD
SC1608F-470
SC1608F-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 560MA 750 MOHM
SC1608F-221
SC1608F-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 270MA 3.6 OHM
SC1608F-2R2
SC1608F-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
SC1608F-1R5
SC1608F-1R5
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD
SC1608F-331
SC1608F-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 200MA 5.8 OHM
SC1608F-471
SC1608F-471
Apraksts: FIXED IND 470UH 180MA 7.25 OHM
SC1608F-102
SC1608F-102
Apraksts: FIXED IND 1MH 120MA 20.2 OHM SMD
SC1608F-6R8
SC1608F-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 1.5A 130 MOHM
SC1608F-220
SC1608F-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 860MA 370 MOHM
SC1608F-151
SC1608F-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 330MA 2.4 OHM
SC1608F-681
SC1608F-681
Apraksts: FIXED IND 680UH 150MA 12 OHM SMD
SC1608F-150
SC1608F-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 920MA 260 MOHM