Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC1606-4R7
Pieprasīt citātu
Latviešu
5181697SC1606-4R7 attēlsBel
SC1606-4R7
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    SC1606-4R7
  • Apraksts
    FIXED IND 4.7UH 1.4A 160 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.256" L x 0.220" W (6.50mm x 5.60mm)
  • Sērija
    SC1606
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    4.7µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.071" (1.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    4.7µH Unshielded Inductor 1.4A 160 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    160 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.4A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.2A
SC1606-1R5
SC1606-1R5
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 1.9A 100 MOHM
Ražotāji: Bel
SC1606-6R8
SC1606-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 1.18A 240 MOHM
Ražotāji: Bel
SC1608C-1R0
SC1608C-1R0
Apraksts: FIXED IND 1UH 4A 40 MOHM SMD
SC1606-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 160MA 9.3 OHM
SC1608C-102
SC1608C-102
Apraksts: FIXED IND 1MH 220MA 5.35 OHM SMD
SC1606-2R2
SC1606-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 1.78A 110 MOHM
SC1608C-101
SC1608C-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 720MA 480 MOHM
Apraksts: FIXED IND 33UH 580MA 820 MOHM
SC1608C-1R5
SC1608C-1R5
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 3.24A 45 MOHM
SC1608C-100
SC1608C-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 2A 75 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 22UH 720MA 540 MOHM
Apraksts: FIXED IND 220UH 210MA 5.7 OHM
SC1606-3R3
SC1606-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 1.65A 120 MOHM
Apraksts: FIXED IND 68UH 400MA 1.6 OHM SMD
SC1608C-150
SC1608C-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 1.7A 90 MOHM SMD
SC1606-1R0
SC1606-1R0
Apraksts: FIXED IND 1UH 2.45A 90 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 470UH 140MA 12.6 OHM
SC1608C-151
SC1608C-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 640MA 750 MOHM
Apraksts: FIXED IND 47UH 470MA 1.2 OHM SMD
Apraksts: FIXED IND 680UH 120MA 17.5 OHM