Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC108-391
Pieprasīt citātu
Latviešu
57532SC108-391 attēlsBel
SC108-391
Noliktavā
400+
  • Daļas numurs
    SC108-391
  • Apraksts
    FIXED IND 390UH 800MA 670 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
  • Sērija
    SC108
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    390µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.327" (8.30mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    390µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 670 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    670 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    800mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    800mA
SC108-390
SC108-390
Apraksts: FIXED IND 39UH 2.9A 90 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC10F-101
SC10F-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM
Ražotāji: Bel
Apraksts: FIXED IND 470UH 750MA 880 MOHM
Apraksts: FIXED IND 150UH 1.43A 370 MOHM
Apraksts: FIXED IND 18UH 3.5A 50 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 56UH 2.4A 120 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 270UH 930MA 550 MOHM
Apraksts: FIXED IND 33UH 3.2A 80 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 180UH 1.32A 420 MOHM
Apraksts: FIXED IND 560UH 730MA 1.04 OHM
Apraksts: FIXED IND 220UH 1.14A 440 MOHM
SC10F-100
SC10F-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 4.5A 47 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 330UH 900MA 600 MOHM
Apraksts: FIXED IND 82UH 2A 190 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 22UH 3.4A 60 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 27UH 3.3A 70 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 680UH 720MA 1.18 OHM
Apraksts: FIXED IND 47UH 2.6A 110 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 68UH 2.3A 150 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 820UH 700MA 1.38 OHM