Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC105B-271
Pieprasīt citātu
Latviešu
3061080SC105B-271 attēlsBel
SC105B-271
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    SC105B-271
  • Apraksts
    FIXED IND 270UH 720MA 970 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.429" L x 0.386" W (10.90mm x 9.80mm)
  • Sērija
    SC105B
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    270µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    270µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 970 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    970 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    720mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    570mA
SC105B-220
SC105B-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC105B-390
SC105B-390
Apraksts: FIXED IND 39UH 1.8A 175 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC105B-680
SC105B-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 1.35A 285 MOHM
SC105B-331
SC105B-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 660MA 1.26 OHM
SC105B-101
SC105B-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 1.2A 370 MOHM
SC105B-181
SC105B-181
Apraksts: FIXED IND 180UH 860MA 630 MOHM
SC105B-470
SC105B-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 1.6A 210 MOHM SMD
SC105B-391
SC105B-391
Apraksts: FIXED IND 390UH 580MA 1.3 OHM
SC105B-560
SC105B-560
Apraksts: FIXED IND 56UH 1.45A 250 MOHM
SC105B-330
SC105B-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 1.9A 160 MOHM SMD
SC105B-121
SC105B-121
Apraksts: FIXED IND 120UH 1.08A 430 MOHM
SC105B-150
SC105B-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD
SC105B-120
SC105B-120
Apraksts: FIXED IND 12UH 3.2A 70 MOHM SMD
SC105B-561
SC105B-561
Apraksts: FIXED IND 560UH 470MA 1.9 OHM
SC105B-180
SC105B-180
Apraksts: FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
SC105B-221
SC105B-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 820MA 730 MOHM
SC105B-471
SC105B-471
Apraksts: FIXED IND 470UH 520MA 1.7 OHM
SC105B-151
SC105B-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 960MA 550 MOHM
SC105B-681
SC105B-681
Apraksts: FIXED IND 680UH 430MA 2.6 OHM
SC105B-270
SC105B-270
Apraksts: FIXED IND 27UH 2.1A 136 MOHM SMD