Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC105-680
Pieprasīt citātu
Latviešu
2825944SC105-680 attēlsBel
SC105-680
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    SC105-680
  • Apraksts
    FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
  • Sērija
    SC105
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52MHz
  • Induktivitāte
    68µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.224" (5.70mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 220 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    220 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.5A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.11A
SC105B-100
SC105B-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 3.5A 60 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC105-391
SC105-391
Apraksts: FIXED IND 390UH 560MA 1.3 OHM
Ražotāji: Bel
Apraksts: FIXED IND 82UH 1.4A 250 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 56UH 1.6A 190 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 680UH 450MA 2.25 OHM
SC105B-120
SC105B-120
Apraksts: FIXED IND 12UH 3.2A 70 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 47UH 1.8A 170 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 560UH 460MA 1.9 OHM
Apraksts: FIXED IND 33UH 2.16A 120 MOHM
SC105B-150
SC105B-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 270UH 780MA 970 MOHM
Apraksts: FIXED IND 39UH 2A 140 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 470UH 480MA 1.48 OHM
SC105B-151
SC105B-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 960MA 550 MOHM
Apraksts: FIXED IND 820UH 430MA 2.55 OHM
SC105B-101
SC105B-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 1.2A 370 MOHM
Apraksts: FIXED IND 27UH 2.3A 110 MOHM SMD
SC105B-180
SC105B-180
Apraksts: FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 330UH 680MA 1.15 OHM
SC105B-121
SC105B-121
Apraksts: FIXED IND 120UH 1.08A 430 MOHM