Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC104B-330
Pieprasīt citātu
Latviešu
416044SC104B-330 attēlsBel
SC104B-330
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC104B-330
  • Apraksts
    FIXED IND 33UH 1.9A 140 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.429" L x 0.386" W (10.90mm x 9.80mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SC104B
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52MHz
  • Induktivitāte
    33µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.189" (4.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    33µH Unshielded Inductor 1.9A 140 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    140 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.9A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.26A
SC104B-270
SC104B-270
Apraksts: FIXED IND 27UH 2.1A 124 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC104B-471
SC104B-471
Apraksts: FIXED IND 470UH 500MA 1.526 OHM
Ražotāji: Bel
SC104B-561
SC104B-561
Apraksts: FIXED IND 560UH 480MA 1.904 OHM
SC104B-680
SC104B-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 1.5A 260 MOHM SMD
SC104B-181
SC104B-181
Apraksts: FIXED IND 180UH 880MA 621 MOHM
SC104B-470
SC104B-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 1.6A 195 MOHM SMD
SC104B-121
SC104B-121
Apraksts: FIXED IND 120UH 1.08A 396 MOHM
SC104B-180
SC104B-180
Apraksts: FIXED IND 18UH 2.7A 90 MOHM SMD
SC104B-120
SC104B-120
Apraksts: FIXED IND 12UH 3.2A 61 MOHM SMD
SC104B-820
SC104B-820
Apraksts: FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD
SC104B-150
SC104B-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 2.9A 70 MOHM SMD
SC104B-560
SC104B-560
Apraksts: FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM
SC104B-220
SC104B-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 2.3A 100 MOHM SMD
SC104B-390
SC104B-390
Apraksts: FIXED IND 39UH 1.8A 151 MOHM SMD
SC104B-271
SC104B-271
Apraksts: FIXED IND 270UH 740MA 949 MOHM
SC104B-391
SC104B-391
Apraksts: FIXED IND 390UH 540MA 1.245 OHM
SC104B-151
SC104B-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 980MA 554 MOHM
SC104B-221
SC104B-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 800MA 721 MOHM
SC104B-331
SC104B-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM