Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC104-150
Pieprasīt citātu
Latviešu
1285619SC104-150 attēlsBel
SC104-150
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC104-150
  • Apraksts
    FIXED IND 15UH 2.9A 70 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SC104
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52MHz
  • Induktivitāte
    15µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.169" (4.30mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    15µH Unshielded Inductor 2.9A 70 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    70 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    2.9A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.87A
SC10330KT
SC10330KT
Apraksts: FIXED IND 33UH 210MA 5.2 OHM TH
Ražotāji: AMP Connectors / TE Connectivity
SC104-181
SC104-181
Apraksts: FIXED IND 180UH 900MA 621 MOHM
Ražotāji: Bel
Apraksts: FIXED IND 120UH 1.05A 396 MOHM
Ražotāji: Bel
Apraksts: FIXED IND 39UH 1.68A 151 MOHM
Apraksts: FIXED IND 150UH 980MA 544 MOHM
SC102R7KT
SC102R7KT
Apraksts: FIXED IND 2.7UH 410MA 1.4 OHM TH
Apraksts: FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM
Apraksts: FIXED IND 220UH 840MA 721 MOHM
Apraksts: FIXED IND 10UH 3.5A 53 MOHM SMD
Ražotāji: Signal Transformer
Apraksts: FIXED IND 270UH 740MA 949 MOHM
SC102R2KT
SC102R2KT
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 460MA 1.1 OHM TH
Apraksts: FIXED IND 12UH 3.1A 61 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 22UH 2.3A 88 MOHM SMD
SC101R5KT
SC101R5KT
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 625MA 600 MOHM
Apraksts: FIXED IND 100UH 1.12A 344 MOHM
Apraksts: FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH
Apraksts: FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH
Apraksts: FIXED IND 18UH 2.7A 81 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 27UH 2.05A 100 MOHM
Apraksts: FIXED IND 33UH 1.82A 120 MOHM