Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > PFC500-1024F
Pieprasīt citātu
Latviešu
5175948PFC500-1024F attēlsBel
PFC500-1024F
  • Daļas numurs
    PFC500-1024F
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 24V 500W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    24V
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    10.50" L x 5.00" W x 2.50" H (266.7mm x 127.0mm x 63.5mm)
  • Sērija
    PFC500
  • Jauda (vatos)
    500W
  • Citi vārdi
    PFC500-1024F-ND
    PFC5001024F
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    Yes
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Efektivitāte
    75%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 21A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    21A