Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > PFC375-1024F
Pieprasīt citātu
Latviešu
991891PFC375-1024F attēlsBel
PFC375-1024F
  • Daļas numurs
    PFC375-1024F
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 24V 375W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    24V
  • Spriegums - Izolācija
    2.6kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm)
  • Sērija
    PFC375
  • Jauda (vatos)
    375W
  • Citi vārdi
    PFC375-1024F-ND
    PFC3751024F
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    No
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Iespējas
    Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input
  • Efektivitāte
    68%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 15A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    15A