Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > MBC40-1012G
Pieprasīt citātu
Latviešu
2453788MBC40-1012G attēlsBel
MBC40-1012G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MBC40-1012G
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 12V 40W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    12V
  • Spriegums - Izolācija
    4.242kV
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Tips
    Open Frame
  • Izmērs / Izmēri
    4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
  • Sērija
    MBC40
  • Jauda (vatos)
    40W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
  • Efektivitāte
    85%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3.5A 90 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    3.5A