Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > LDT481-24
Pieprasīt citātu
Latviešu
LDT481-24
  • Daļas numurs
    LDT481-24
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 24V 480W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    24V
  • Spriegums - Izolācija
    4.2kV
  • Spriegums - ievade
    340 ~ 550 VAC (3PH)
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    5.41" L x 3.15" W x 5.00" H (137.5mm x 80.0mm x 127.0mm)
  • Sērija
    LDT481
  • Jauda (vatos)
    480W
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Obligātā minimālā slodze
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Adjustable Output, DC Input Capable, IP20
  • Efektivitāte
    93.5%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 340 ~ 550 VAC (3PH) Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    20A