Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > LDN481-72
Pieprasīt citātu
Latviešu
LDN481-72
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
12+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LDN481-72
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 72V 480W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    72V
  • Spriegums - Izolācija
    4.2kV
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    5.41" L x 3.15" W x 5.00" H (137.5mm x 80.0mm x 127.0mm)
  • Sērija
    LDN481
  • Jauda (vatos)
    480W
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Obligātā minimālā slodze
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Adjustable Output, DC Input Capable, IP20
  • Efektivitāte
    92%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 72V 6.7A 90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    6.7A