Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DC37SF179
Pieprasīt citātu
Latviešu
DC37SF179
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DC37SF179
  • Apraksts
    DSUB 37 F WW .375" G ZINC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Wire Wrap
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    BASIC® D
  • Iepakojums
  • Citi vārdi
    CDC37SF179
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    37
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polyester, Glass Filled
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Saziņas veidlapa
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    White
  • Backset Spacing
DC37ST
DC37ST
Apraksts: DSUB 37 F SOD G TIN
Ražotāji: Bel
DC37SF179AA191A197
DC37SF179AA191A197
Apraksts: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Ražotāji: Cannon
DC37SF179A197
DC37SF179A197
Ražotāji: Cannon
DC37SF179C
DC37SF179C
Apraksts: DSUB 37 F WW .585" G ZINC