Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > CPA200-4530
Pieprasīt citātu
Latviešu
6337412CPA200-4530 attēlsBel
CPA200-4530
  • Daļas numurs
    CPA200-4530
  • Apraksts
    AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 200W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
    -12V
  • Spriegums - izeja 3
    12V
  • Spriegums - izeja 2
    3.3V
  • Spriegums - izlaide 1
    5V
  • Spriegums - Izolācija
    1.5kV
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    6.67" L x 1.60" W x 5.07" H (169.5mm x 40.6mm x 128.7mm)
  • Sērija
    Melcher CPA
  • Jauda (vatos)
    200W
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 50°C
  • Rezultātu skaits
    4
  • Montāžas tips
    Compact PCI®
  • Obligātā minimālā slodze
    No
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Iespējas
    DC Input Capable, Hot Swappable, Load Sharing, PFC, Remote Sense
  • Efektivitāte
    83%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 3.3V 12V -12V 20A, 20A, 2.5A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    20A, 20A, 2.5A, 500mA