Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > ABC275-1015L
Pieprasīt citātu
Latviešu
5871500ABC275-1015L attēlsBel
ABC275-1015L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ABC275-1015L
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 15V 160/275W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    15V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    80 ~ 264 VAC
  • Tips
    Open Frame
  • Izmērs / Izmēri
    5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.0mm)
  • Sērija
    ABC275
  • Jauda (vatos)
    160W (275W Forced Air)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input
  • Efektivitāte
    88%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10.66A 80 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    10.66A