Mājas > Produkti > Rīki > Pinceti > 18115ACU
Pieprasīt citātu
Latviešu
651669418115ACU attēlsAven
18115ACU
  • Daļas numurs
    18115ACU
  • Apraksts
    TWEEZER END CUTTER 15AP 4.53"
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Nav piemērojams / nav piemērojams
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Padoms - veids
    End Cutter
  • Padoms - stils
    Cutter
  • Padoms - forma
    Straight
  • Sērija
    Accu-Tek
  • Modeļa numurs
    15AP
  • Citi vārdi
    18115ACU-ND
  • Materiāls
    Carbon Steel
  • Garums - kopumā
    4.53" (115.0mm)
    Not applicable / Not applicable
  • Iespējas
    Acid Resistant, Anti-Magnetic
  • Detalizēts apraksts
    Tweezers Acid Resistant, Anti-Magnetic Cutter End Cutter 15AP 4.53" (115.0mm)
Apraksts: LMZFL 5/10/135 3.5 BK
Ražotāji: Weidmuller
Noliktavā
Apraksts: TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM
Ražotāji: Phoenix Contact
Apraksts: CONN RCPT SHELL VERT POLAR
Ražotāji: Agastat Relays / TE Connectivity
Apraksts: LMZFL 5/4/135 3.5 GR
Ražotāji: Weidmuller
Apraksts: LMZFL 5/9/135 3.5 BK
Apraksts: LMZFL 5/2/135 3.5 GR
Ražotāji: Phoenix Contact
Apraksts: CONN SEAL PLUG QUADRAX BLUE
Apraksts: CONN HOUSING RCPT SHELL SIZE 2
Apraksts: CONN HOUSING PLUG SHELL SIZE 2
Apraksts: FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM