Mājas > Produkti > Atmiņas kartes, moduļi > Cietvielu diski (SSD) > APM2T60P200064GAN-2TM
Pieprasīt citātu
Latviešu
916228APM2T60P200064GAN-2TM attēlsApacer
APM2T60P200064GAN-2TM
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    APM2T60P200064GAN-2TM
  • Apraksts
    SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
  • ECAD modelis
  • Svars
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    SATA III
  • Ātrums - rakstīt
    180MB/s
  • Ātrums - lasīt
    515MB/s
  • Izmērs / Izmēri
    60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
  • Sērija
    P200-M
  • Citi vārdi
    86.A0FG2.4T12C
    86.AOFG2.4T12C
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Atmiņas veids
    FLASH - NAND (MLC)
  • Atmiņas izmērs
    64GB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Formas faktors
    M.2 Module
  • Detalizēts apraksts
    Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V