Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 564R2DF0Q68RE
Pieprasīt citātu
Latviešu
564R2DF0Q68RE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    564R2DF0Q68RE
  • Apraksts
    CAP CER 68PF 2KV N2000 RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    2000V (2kV)
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
  • Temperatūras koeficients
    N2000
  • Izmērs / Izmēri
    0.291" Dia (7.40mm)
  • Sērija
    Cera-Mite 564R
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Disc
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    40 Weeks
  • Svina stils
    Straight
  • Vadošā atstarpe
    0.252" (6.40mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.480" (12.20mm)
  • Iespējas
    Low Dissipation Factor
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    68pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor N2000 Radial, Disc
  • Ietilpība
    68pF