Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 561R1DF0Q47
Pieprasīt citātu
Latviešu
561R1DF0Q47
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    561R1DF0Q47
  • Apraksts
    CAP CER 47PF 1KV N1500 RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    1000V (1kV)
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
  • Temperatūras koeficients
    N1500
  • Izmērs / Izmēri
    0.252" Dia (6.40mm)
  • Sērija
    Cera-Mite 561R
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Disc
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    40 Weeks
  • Svina stils
    Straight
  • Vadošā atstarpe
    0.252" (6.40mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Low Dissipation Factor
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    47pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor N1500 Radial, Disc
  • Ietilpība
    47pF