Pieprasīt citātu
Latviešu
1394658BLC2425M9LS250Z attēlsAmpleon
BLC2425M9LS250Z
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    BLC2425M9LS250Z
  • Apraksts
    RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT12701
  • ECAD modelis
  • Spriegums - pārbaude
    32V
  • Spriegums - nominālā
    65V
  • Tranzistora tips
    LDMOS
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOT-1270-1
  • Sērija
  • Jauda - izlaide
    250W
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    SOT-1270-1
  • Citi vārdi
  • Trokšņa attēls
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iegūt
    18.5dB
  • Biežums
    2.45GHz
  • Detalizēts apraksts
    RF Mosfet LDMOS 32V 20mA 2.45GHz 18.5dB 250W SOT-1270-1
  • Pašreizējais vērtējums
  • Pašreizējais tests
    20mA