Pieprasīt citātu
Latviešu
SCM033000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SCM033000
  • Apraksts
    CONN TERM BLK 3POS 5.08MM ANGLED
  • ECAD modelis
  • Wire Termination
    Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
  • Wire Gauge
    12-28 AWG
  • spriegums
    300V
  • Griezes moments - skrūve
  • Sērija
    SCM
  • Skrūvējama vītne
  • Skrūvju materiāls - pārklājums
  • Pozīcijas uz līmeni
    3
  • Piķis
    0.200" (5.08mm)
  • Iepakojums
    Tray
  • Darbības temperatūra
    125°C
  • Līmeņu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Piesaistes orientācija
    Angled
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mājokļa materiāls
    Polyamide (PA), Nylon
  • Iespējas
    Interlocking (Side)
  • Detalizēts apraksts
    3 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.200" (5.08mm) Through Hole
  • Pašreizējais
    20A