Pieprasīt citātu
Latviešu
ACT96MB98AC
  • Daļas numurs
    ACT96MB98AC
  • Apraksts
    CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    For Male Pins
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
    B
  • Shell izmērs - ievietot
    11-98
  • Apvalka materiāls
    Composite
  • Shell Finish
    Electroless Nickel
  • Sērija
    MIL-DTL-38999 Series III, ACT
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    DACT96MB98AC
  • Orientācija
    C
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    6
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Plastic
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Ietilpst
  • Mājokļu krāsa
    Silver
  • Iespējas
    Coupling Nut, Self Locking
  • Stiprinājuma tips
    Threaded
  • Detalizēts apraksts
    6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
  • Savienojuma uzgriežņu materiāls, pārklājums
    Composite, Electroless Nickel
  • Savienojuma uzgriežņu diametrs
    0.980" (24.89mm)