Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > Siltuma izlietnes > ATS-61375W-C1-R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
3046173ATS-61375W-C1-R0 attēlsAdvanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-61375W-C1-R0
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ATS-61375W-C1-R0
  • Apraksts
    MAXIGRIP FANSINK 37.5X24.5MM
  • ECAD modelis
  • Platums
    1.476" (37.50mm)
  • Tips
    Top Mount
  • Termiskā pretestība @ dabiskā
  • Siltuma pretestība @ Piespiedu gaisa plūsma
    1.40°C/W @ 200 LFM
  • Forma
    Square, Pin Fins
  • Sērija
    fanSINK, maxiGRIP
  • Jaudas izkliedēšana @ temperatūras paaugstināšanās
  • Iepakojums atdzesēts
    BGA
  • Citi vārdi
    ATS1456
    ATS61375WC1R0
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls Finish
    Black Anodized
  • Materiāls
    Aluminum
  • Garums
    1.476" (37.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstuma izslēgšanas bāze (finiera augstums)
    0.965" (24.50mm)