Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > Siltuma izlietnes > ATS-20F-75-C3-R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
5299258ATS-20F-75-C3-R0 attēlsAdvanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20F-75-C3-R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ATS-20F-75-C3-R0
  • Apraksts
    HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
  • ECAD modelis
  • Platums
    0.984" (25.00mm)
  • Tips
    Top Mount
  • Termiskā pretestība @ dabiskā
  • Siltuma pretestība @ Piespiedu gaisa plūsma
    15.29°C/W @ 100 LFM
  • Forma
    Square, Fins
  • Sērija
    pushPIN™
  • Jaudas izkliedēšana @ temperatūras paaugstināšanās
  • Iepakojums atdzesēts
    Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls Finish
    Blue Anodized
  • Materiāls
    Aluminum
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Garums
    0.984" (25.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstuma izslēgšanas bāze (finiera augstums)
    0.790" (20.00mm)