Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > AISC-1008-R047G-T
Pieprasīt citātu
Latviešu
1967896AISC-1008-R047G-T attēlsAbracon Corporation
AISC-1008-R047G-T
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    AISC-1008-R047G-T
  • Apraksts
    FIXED IND 47NH 1A 160 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±2%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1008 (2520 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    AISC-1008
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    65 @ 350MHz
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    1008 (2520 Metric)
  • Citi vārdi
    AISC-1008-R047G-TCT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ceramic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    50MHz
  • Induktivitāte
    47nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.090" (2.29mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    1.5GHz
  • Detalizēts apraksts
    47nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 160 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    160 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1A