Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > AISC-0805-R033G-T
Pieprasīt citātu
Latviešu
1399428AISC-0805-R033G-T attēlsAbracon Corporation
AISC-0805-R033G-T
  • Daļas numurs
    AISC-0805-R033G-T
  • Apraksts
    FIXED IND 33NH 500MA 270 MOHM
  • Tolerance
    ±2%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
  • Sērija
    AISC-0805
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    60 @ 500MHz
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    AISC-0805-R033G-TCT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    33nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.061" (1.55mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    2GHz
  • Detalizēts apraksts
    33nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 270 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    270 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    500mA