Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 12103C684MAT4A
Pieprasīt citātu
Latviešu
634631112103C684MAT4A attēlsAVX Corporation
12103C684MAT4A
  • Daļas numurs
    12103C684MAT4A
  • Apraksts
    CAP CER 0.68UF 25V X7R 1210
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Biezums (Maks.)
    0.060" (1.52mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    0.68µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
  • Ietilpība
    0.68µF