Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Taisnstūra kabeļu mezgli > H8MMS-6006M
Pieprasīt citātu
Latviešu
H8MMS-6006M
  • Daļas numurs
    H8MMS-6006M
  • Apraksts
    DIP CABLE - HDM60S/AE60M/HDM60S
  • ECAD modelis
  • Izmantošana
    Socket (0.1"), Board In
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
  • Pitch - savienotājs
    0.100" (2.54mm)
  • Piķis - kabelis
    0.050" (1.27mm)
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    60
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Garums
    0.500' (152.40mm, 6.00")
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    60 Position Cable Assembly Rectangular DIP to DIP, Reversed 0.500' (152.40mm, 6.00")