Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Taisnstūra kabeļu mezgli > H3CWH-6006M
Pieprasīt citātu
Latviešu
3700184H3CWH-6006M attēlsASSMANN WSW Components
H3CWH-6006M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    H3CWH-6006M
  • Apraksts
    IDC CBL - HHKC50H/AE60M'/HHPL60H
  • ECAD modelis
  • Izmantošana
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
  • Pitch - savienotājs
    0.100" (2.54mm)
  • Piķis - kabelis
    0.050" (1.27mm)
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    60
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Garums
    0.500' (152.40mm, 6.00")
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Polarizing Key (Socket); Flange, Polarizing Key (Plug)
  • Detalizēts apraksts
    60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")