Pieprasīt citātu
Latviešu
6473183AWH20G-E222-IDC-R attēlsASSMANN WSW Components
AWH20G-E222-IDC-R
  • Daļas numurs
    AWH20G-E222-IDC-R
  • Apraksts
    CONN PIN IDC 20POS W/ FLANGE
  • Rindas atstarpe
    0.100" (2.54mm)
  • Piķis
    0.100" (2.54mm)
  • Citi vārdi
    AWH20GE222IDCR
    HPP20H
  • Pozīciju skaits
    20
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Detalizēts apraksts
    20 Position Rectangular Header Connector IDC Gold