Pieprasīt citātu
Latviešu
4447789AWH10G-E222-IDC-R attēlsASSMANN WSW Components
AWH10G-E222-IDC-R
  • Daļas numurs
    AWH10G-E222-IDC-R
  • Apraksts
    CONN PIN IDC 10POS W/ FLANGE
  • ECAD modelis
  • Vada tips
    Ribbon Cable
  • Wire Gauge
  • Sērija
  • Rindas atstarpe
    0.100" (2.54mm)
  • Piķis
    0.100" (2.54mm)
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    AWH10GE222IDCR
    HPP10H
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    10
  • Montāžas tips
    Panel Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Feed Through
  • Stiprinājuma tips
    Latch Lock/Eject Hooks, Short
  • Detalizēts apraksts
    10 Position Rectangular Header Connector IDC Gold