Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > A-HDS78PP-TAXL-B-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
A-HDS78PP-TAXL-B-R
  • Daļas numurs
    A-HDS78PP-TAXL-B-R
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD PLUG 78P VERT SLDR
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    5 (DD, D) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin Plated
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tray
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    4
  • Pozīciju skaits
    78
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Flange Feature
    Housing/Shell (4-40)
  • Iespējas
    Grounding Indents
  • Detalizēts apraksts
    78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A