Mājas > Produkti > Filtri > EMI / RFI filtri (LC, RC tīkli) > SSM1F-202P-10B
Pieprasīt citātu
Latviešu
SSM1F-202P-10B
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SSM1F-202P-10B
  • Apraksts
    FILTER LC(PI) 2000PF SMD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Vērtības
    C = 2000pF
  • Tips
    Low Pass
  • Tehnoloģija
    LC (Pi)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" L x 0.083" W (8.00mm x 2.10mm)
  • Sērija
    SSM
  • Izturība - kanāls (Ohms)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Pill, Square
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Kanālu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    0.087" (2.20mm)
  • Filtrēt pasūtījumu
    3rd
  • ESD aizsardzība
    No
  • Detalizēts apraksts
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 2000pF 10A Pill, Square
  • Pašreizējais
    10A