Mājas > Produkti > Filtri > Barošana caur kondensatoriem > PSM4-152M-15T2
Pieprasīt citātu
Latviešu
PSM4-152M-15T2
  • Daļas numurs
    PSM4-152M-15T2
  • Apraksts
    CAP FEEDTHRU 1500PF 200V 3PSM
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums (Maks.)
    0.118" (3.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    1500pF Feed Through Capacitor 200V 15A 0.5 mOhm 3-PSM
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    0.5 mOhm
  • Pašreizējais
    15A
  • Ietilpība
    1500pF