Mājas > Produkti > Filtri > Barošana caur kondensatoriem > PSM4-101M-15T0
Pieprasīt citātu
Latviešu
PSM4-101M-15T0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PSM4-101M-15T0
  • Apraksts
    CAP FEEDTHRU 100PF 20% 200V 3PSM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Vītnes izmērs
  • Temperatūras koeficients
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
  • Sērija
    PSM
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    3-PSM
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ievietošanas zudums
  • Augstums (Maks.)
    0.118" (3.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    100pF Feed Through Capacitor 200V 15A 0.5 mOhm 3-PSM
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    0.5 mOhm
  • Pašreizējais
    15A
  • Ietilpība
    100pF