Mājas > Produkti > Filtri > EMI / RFI filtri (LC, RC tīkli) > 9004F-100-2017
Pieprasīt citātu
Latviešu
9004F-100-2017
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    9004F-100-2017
  • Apraksts
    FILTER LC(T) 1.4UF CHASSIS
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Vērtības
    C = 1.4µF
  • Tips
    Low Pass
  • Tehnoloģija
    LC (T-Type)
  • Izmērs / Izmēri
    0.375" Dia x 1.000" L (9.52mm x 25.40mm)
  • Sērija
  • Izturība - kanāls (Ohms)
    0.005
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets
  • Darbības temperatūra
  • Kanālu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
  • Filtrēt pasūtījumu
    3rd
  • ESD aizsardzība
    No
  • Detalizēts apraksts
    LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1.4µF 15A Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets
  • Pašreizējais
    15A
  • Centra / atdalīšanas frekvence
  • Vājināšanās vērtība
    70dB @ 100MHz ~ 1GHz