Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S4924-823J
Pieprasīt citātu
Latviešu
S4924-823J
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
800+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    S4924-823J
  • Apraksts
    FIXED IND 82UH 342MA 2.44 OHM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    S4924
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    50 @ 2.5MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    S4924-823J 800 TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    2.5MHz
  • Induktivitāte
    82µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.230" (5.84mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    10.5MHz
  • Detalizēts apraksts
    82µH Shielded Inductor 342mA 2.44 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    2.44 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    342mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    120mA