Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S0603-5N6F1D
Pieprasīt citātu
Latviešu
S0603-5N6F1D
  • Daļas numurs
    S0603-5N6F1D
  • Apraksts
    FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM
  • Tolerance
    ±1%
  • Izmērs / Izmēri
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Q @ Freq
    18 @ 250MHz
  • Citi vārdi
    S0603-5N6F1D 10 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    5.6nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.040" (1.02mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    5.8GHz
  • Detalizēts apraksts
    5.6nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 190 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    190 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    700mA