Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S0603-56NH3E
Pieprasīt citātu
Latviešu
S0603-56NH3E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    S0603-56NH3E
  • Apraksts
    FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±3%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603 (1608 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    S0603
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    35 @ 200MHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    S0603-56NH3E 10 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Alumina
  • Ražotāja standarta svina laiks
    25 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    200MHz
  • Induktivitāte
    56nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.040" (1.02mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    1.9GHz
  • Detalizēts apraksts
    56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    340 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    600mA