Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S0603-221NG1
Pieprasīt citātu
Latviešu
S0603-221NG1
  • Daļas numurs
    S0603-221NG1
  • Apraksts
    FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
  • Tolerance
    ±2%
  • Izmērs / Izmēri
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Q @ Freq
    22 @ 100MHz
  • Citi vārdi
    S0603-221NG1 10 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100MHz
  • Induktivitāte
    220nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.040" (1.02mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    1.2GHz
  • Detalizēts apraksts
    220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    1.7 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    250mA