Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S0603-15NJ3E
Pieprasīt citātu
Latviešu
S0603-15NJ3E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    S0603-15NJ3E
  • Apraksts
    FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603 (1608 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    S0603
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    32 @ 250MHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    S0603-15NJ3E 10 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Alumina
  • Ražotāja standarta svina laiks
    25 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    15nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.040" (1.02mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    4GHz
  • Detalizēts apraksts
    15nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    200 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    700mA