Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S0402-8N2H2E
Pieprasīt citātu
Latviešu
S0402-8N2H2E
  • Daļas numurs
    S0402-8N2H2E
  • Apraksts
    FIXED IND 8.2NH 600MA 130 MOHM
  • Tolerance
    ±3%
  • Izmērs / Izmēri
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Q @ Freq
    20 @ 250MHz
  • Citi vārdi
    S0402-8N2H2E 10 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    8.2nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.76mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    4.4GHz
  • Detalizēts apraksts
    8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 130 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    130 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    600mA