Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S0402-6N8F3D
Pieprasīt citātu
Latviešu
884706
S0402-6N8F3D
  • Daļas numurs
    S0402-6N8F3D
  • Apraksts
    FIXED IND 6.8NH 600MA 100 MOHM
  • Tolerance
    ±1%
  • Izmērs / Izmēri
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Q @ Freq
    19 @ 250MHz
  • Citi vārdi
    S0402-6N8F3D 10 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    6.8nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.76mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    4.8GHz
  • Detalizēts apraksts
    6.8nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 100 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    100 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    600mA