Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S0402-68NJ3S
Pieprasīt citātu
Latviešu
S0402-68NJ3S
  • Daļas numurs
    S0402-68NJ3S
  • Apraksts
    FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Q @ Freq
    20 @ 250MHz
  • Citi vārdi
    S0402-68NJ3S 10 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    68nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.76mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    1.62GHz
  • Detalizēts apraksts
    68nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1.18 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    1.18 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    100mA