Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S0402-56NG1
Pieprasīt citātu
Latviešu
S0402-56NG1
  • Daļas numurs
    S0402-56NG1
  • Apraksts
    FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
  • Tolerance
    ±2%
  • Izmērs / Izmēri
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Q @ Freq
    21 @ 250MHz
  • Citi vārdi
    S0402-56NG1 10 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    56nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.76mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    1.7GHz
  • Detalizēts apraksts
    56nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    1 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    100mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
S0402-56NG1C
S0402-56NG1C
Apraksts: FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD