Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S0402-4N7J2S
Pieprasīt citātu
Latviešu
S0402-4N7J2S
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    S0402-4N7J2S
  • Apraksts
    FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402 (1005 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    S0402
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    14 @ 250MHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Citi vārdi
    S0402-4N7J2S 10 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Alumina
  • Ražotāja standarta svina laiks
    25 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    4.7nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.76mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    4.7GHz
  • Detalizēts apraksts
    4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 150 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    150 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    600mA