Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S0402-47NH3E
Pieprasīt citātu
Latviešu
S0402-47NH3E
  • Daļas numurs
    S0402-47NH3E
  • Apraksts
    FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
  • Tolerance
    ±3%
  • Izmērs / Izmēri
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Q @ Freq
    19 @ 250MHz
  • Citi vārdi
    S0402-47NH3E 10 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    47nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.76mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    2.1GHz
  • Detalizēts apraksts
    47nH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 830 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    830 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    150mA