Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > S0402-3N3J3C
Pieprasīt citātu
Latviešu
S0402-3N3J3C
  • Daļas numurs
    S0402-3N3J3C
  • Apraksts
    FIXED IND 3.3NH 800MA 80 MOHM
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Q @ Freq
    18 @ 250MHz
  • Citi vārdi
    S0402-3N3J3C 10 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    3.3nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.76mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    7GHz
  • Detalizēts apraksts
    3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 80 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    80 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    800mA